FMI logo

 

 

 

FACULTATEA DE MATEMATICĂ ȘI INFORMATICĂ

Orarul de susținere prealabilă a Tezelor de Licenta și a Rapoartelor de Practică la Departamentul Informatică

Postat de decan la Lun, 15/04/2019 - 20:40

Orarul de susținere prealabilă

a Tezelor de Licenta

și a Rapoartelor de Practică

la Departamentul Informatică

 

7 Mai 2019/ora: 14:00 / sala:417b/4

Componența comisiei: N. Plesca, C. Rusu

  1. Curosu Maria
  2. Dulap Anatolie
  3. Deleu Alina
  4. Iuras Natalia
  5. Gaidrli Olga
  6. Nichitenco Daria
  7. Veleaev Denis
  8. Russu Alexandru
  9. Bulat Ion
  10. Rusu Alexandru 
  11. Drozdov Alexandru
  12. Mustafenco Viorica
  13. Diminet Irina
  14. Jura Mihaela
  15. Morosan Ionela
  16. Ursu Mihaela
  17. Dasca Denisa

 

7 Mai 2019/ora: 14:00/ sala: 330/4

Componența comisiei: A. Gladei, T. Bragaru

  1. Cozlovici Artiom
  2. Serebreanu Vlentin
  3. Boiarintev Nichita
  4. Zdioruc Alexei
  5. Apostol Alexei
  6. Sarsamon Daniel
  7. Podlesnov Maxim
  8. Merculov Arina
  9. Monosienco Anastasia
  10. Kiseliov Maxim
  11. Stelea Bogdan
  12. Melnic Vladislav
  13. Tinuta Artenie
  14. Iamandi Vadim
  15. Motriuc Eugeniu
  16. Ciuntu Vladislav
  17. Trocin Evghenii
  18. Staeila Maxim
  19. Connicov Oleg
  20. Triboc Cristian
  21. Chupov Alexander
  22. Filipov Artiom
  23. Serbu Vlad
  24. Baltag  Danut

7 Mai 2019/ora: 13:00/ sala:417/4

Componența comisiei: E. Seiciuc, A. Prepelita, C. Opinca

  1. Paladii Ilie
  2. Sveichin Dumitru
  3. Caraiman Elena
  4. Stratan(Garam) Ana
  5. Reveancu Victor
  6. Provornii Daniil
  7. Citae Alexei
  8. Serghei Sergiu
  9. Vrabie Cristian
  10. Antoci Corneliu
  11. Rudnicenco Alexandru
  12. Danci Stepan
  13. Iasceriuschi Ion
  14. Nisfoian Victor
  15. Grechin Dorin
  16. Cudreasov Alexandru
  17. Stefaniuc Cristina
  18. Rusu Alexandru
  19. Deleu Andreea
  20. Burghila Ecaterina
  21. Cernisov Dumitru

7 Mai 2019/ora: 12:00 / sala:256/4

Componența comisiei: G. Marin, V. Grigorcea, M. Marin

  1. Malura Maxim
  2. Gruia Alexabdra
  3. Istratii Dumitru
  4. Gusan Cristin
  5. Serbu Vlad
  6. Baltag  Danu
  7. Pluta Ionut
  8. Sajin Viorel
  9. Baltag Danut
  10. Cerepinschii Robert
  11. Spinu Mihai
  12. Moiseev Maru
  13. Conea Anton
  14. Isac Mihaela
  15. Davidoglo Elena

8 Mai 2019 / ora:08:00 / sala: 220/4

Componența comisiei: V. Arnaut, Gh.Latu, V.Cirhana

 

  1. Gospodarenco Andrei
  2. Perlog Valentin
  3. Jivun Anatolie
  4. Baxanean Eugeniu
  5. Stoleru Radu
  6. Conovenschi Dumitru
  7. Tarasenco Vladimir
  8. Iurciuc Vladislav

 

8 Mai 2019/ora:12:30 / sala:254/4

Componența comisiei: E. Climenco, V. Siminel, N. Carceva

 

  1. Cernimorcenco Victor
  2. Pusca Olga
  3. Adasan Nicoleta
  4. Deniciuc Victor
  5. Mantaluta Alina
  6. Matenco Ecaterina
  7. Zeleapova Maria
  8. Gritisen Andrei
  9. Vetiu Dmitrii
  10. Olenincov Maxim
  11. Eugen Volkov
  12. Volhov Evghenii

 

8 Mai 2019/ora:13:00 / sala: 417b/4

Componența comisiei: M. Butnaru, G. Sturza, T. Pașa

 

  1. Gutu Daniel
  2. Brinza Vadim
  3. Danila Igor
  4. Bivol Constantin
  5. Pasat Ion
  6. Lut Gheorghe
  7. Ștefanița Nichita
  8. Bulgaru Veceslav 
  9. Nofit Vitalie
  10. Bata Nicolae
  11. Botan Ionut
  12. Tuhar Anastasia
  13. Zaharoi Igor

 

8 Mai 2019/ora: 13:00/ sala:225/4

Componența comisiei: M. Croitoru, T. Capcelea

 

  1. Mavrodin Nicoleta
  2. Ceban Dionisie

 

Șeful
Departamentului de Informatică                                          V. Ungureanu